O co chodzi?

  • Jedna karta, wiele rabatów.

 

  • Oszczędność czasu i pieniędzy.

 

  • Wygoda i komfort.

 

  • Bezpłatny informator oraz mapka.

 

  • Wyjątkowe miejsca i atrakcje.

INFORMACJE

 

Podkarpackie z wyższej półki to jedyny na Podkarpaciu, obejmujący tak szeroki teren, kompleksowy system promocyjno-lojalnościowo-rabatowy, który stanowi najszybszy a zarazem najprostszy sposób skorzystania z wyjątkowych atrakcji podkarpacia. Magnesem jest karta - swoista przepustka do odwiedzenia wielu ciekawych miejsc na specjalnych warunkach.

To oszczędność czasu i pieniędzy. Podkarpackie kryje wiele interesujących zakątków i daje dużo możliwości spędzenia wolnego czasu. Równie dużo można by stracić  na planowanie tego, dokąd pojechać, gdzie się zatrzymać i czego nie pominąć, by potem nie żałować. Posiadaczy karty systemu Podkarpackie z wyższej półki to nie dotyczy.

Tu zapoznasz się ze specjalną ofertą kilkudziesięciu Partnerów systemu, a dołączony do karty informator oraz mapka sprawnie poprowadzi do miejsc, które ostatecznie wybierzemy. Okazana tam karta jest gwarancją otrzymania specjalnych rabatów i promocji.

 

Podkarpackie z wyższej półki jest dla wszystkich którzy pragną odbyć świadomą i prawdziwą podróż po dziedzictwie kultuowym i przyrodniczym regionu, zasmakować tradycyjnych potraw, poznać najciekawsze historie podkarpackich zabytków i rezydencji. Jest również dla aktywnych, poszukujących różnorodnych  atrakcji, jakie daje podkarpackie i jego bogata oferta rekreacyjna. Dzięki niej można spróbować sił w sportach ekstremalnych na lądzie wodzie i w powietrzu czy wziąć udział w pokazach i warsztatach rękodzielniczych.

 

Podkarpackie z wyższej półki jest dla wszystkich, którzy cenią swój czas i chcą w szybki, wygodny sposób zaplanować swój urlop i cieszyć się z oszczędności jakie niesie ze sobą posiadanie jednej karty, która daje tak wiele korzyści.

 

O Systemie

Kup kartę 

biuro@podkarpackakarta.pl
+48 693 879 878